chorvatsky_vikend 2017

Predĺžený víkend v Chorvátsku – morské kajaky

Zaži niečo iné! Na Slovensku nie je možné kajakovanie na mori, maximálne tak iba na nejakej priehrade. A pre našu vynikajúcu polohu v Bratislave, budeme pri mori za nejakých 8 hodín a môžeš si dosýta užiť viac ako bežný turista v Chorvátsku. Spoznáš zákutia o ktorých sa ti nesnívalo. A v nedeľu v noci už môžeš byť naspäť.

Zájazd je vhodný pre všetkých ktorí už sedeli v morskom kajaku a neprevrátili sa :). Dĺžku kajakovania na mori a program prispôsobujeme celej partii. Čiže sa nemusíte obávať, že Vás opustime na mori. Navyše sa nepádluje na šíre more, kde široko ďaleko nič nevidieť. Vždy máme pobrežie na dohľad.

Trvanie zájazdu Cena Náročnosť Doprava Výstroj
3½  dňa 220,- € review-three-stars zabezpečená zabezpečená

Najbližší termín: 10.8. – 13.8.2017

Navštívime malebné pláže a zákutia ktoré sú nedosiahnuteľné motorovým člnom a z pobrežia sú miesta nedostupné.  Za predĺžený víkend Vás naučíme ako správne pádlovať a neunaviť sa pri tom, techniku pádlovanie na vlnách, ale aj to ako si kajakovanie na mori správne užiť – spestriť si ho plávaním a potápaním priamo z kajaku.

Individuálny zájazd
Pri účasti minimálne 6 osôb Vám vieme vo Vašom zvolenom termíne urobiť individuálny program. Nebojte sa nás kontaktovať.

Doprava:
Odchod z Bratislavy: približne o 16:00 z Karloveskej zátoky
Príchod na ostrov Krk v Chorvátsku : v nočných hodinách
Príchod do Bratislavy: v nedeľu v nočných hodinách
Cena pri individuálnej doprave: 175,- €

Ubytovanie:
Kde?: na tých najkrajších plážach, ktoré budeme mať sami pre seba. Mnohí majú obavu z tohoto spôsobu „expedičného ubytovania“, no kto to s nami raz okúsil, nad iným ani neuvažuje. Jednoducho je to to pravé orechové na takýto trip. V snahe zabezpečenia maximálneho komfortu máme so sebou outdoorovú sprchu so sladkou vodou.
Čo potrebujem?: vlastný stan, spácak a karimatku. V prípade potreby, vieme požičať pre menšiu skupinu.
V prípade individuálneho programu, prípadne po dohode so skupinou nie je problém vybaviť ubytovanie v kempe.

Kemp Glavotok
Program:

Štvrtok: odchod z lodenice o 16:00, príchod na ostrov Krk v nočných hodinách

Piatok:  inštruktáž kajakovania a záchrany, zbalenie sa do kajakov, dokúpenie pitnej vody, voľba trasy z Bašky smerom na ostrov Rab
Sobota: kajakovanie na mori v okolí mesta Krk, kúpanie na krásnych plážach, návšteva bývalej väznice na ostrove Goli Otok, zakempovanie na Krku v blízkosti mesta Baška
Nedeľa: doobedné kajakovanie kajakovanie, obed, poobedný odchod na Slovensko, návrat v neskorých nočných hodinách do Bratislavy.

Program môže byť upravený v závislosti od poveternostných podmienok a požiadavkám skupiny. 

Golden Beach
Čo je všetko v cene 220,- €?
– Kompletná výstroj na more (kajak, pádlo, vesta,…)
– Inštruktor
– Doprava z Bratislavy a späť (pri vlastnej doprave zľava 45,- €)
A čo si musím zabezpečiť?
– Stravu
– Poistenie

Chcem sa prihlásiť!

2 thoughts on “Predĺžený víkend v Chorvátsku – morské kajaky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.