Zimné tréningy v bazéne

Viete už základy kajaku, no neviete eskimovať? V zime na bazéne je na to ideálny čas! Bojíte sa prvý krát sadnúť do kajaku a oboznámiť sa s ním? Prípadne chcete zdokonaliť svoje zručnosti? To môžete celú zimu raz do týždňa v rezervovanom bazéne.

Vôbec sa nemusíte báť, pretože voda v bazéne je po pás a dohliada na vás inštruktor. Pripravte sa preto na sezónu už v zime a v lete si môžete užívať naučené zručnosti. Naučíme vás základy pádlovania, eskimovanie a pokročilých aj ródeové fintičky.Eskimácky obrat

Lekcie sú vhodné pre všetkých, ktorí s nami chcú absolvovať nejaký z tripov do Chorvátska, samostatne jazdiť v Karloveskej zátoke či na Dunaji, alebo ísť s nami nebodaj na divokú vodu na rakúsku Salzu či do Slovinska na Soču.

Cena za vstup na bazén s vlastným kajakom:

15€ / jednorázový vstup.
50€/ mesačný vstup – všetky 4 pondelky, alebo všetky 4 stredy v mesiaci.
145€ / sezónny vstup – všetky pondelky, alebo všetky stredy sezóny, po dohode je možnosť vstupy zameniť.

Cena za kurz eskimovania:

30€ / jedna lekcia – 1 inštruktor na 2-3 kurzistov
40€ / individuálna lekcia – 1 inštruktor na 1 kurzistu
100 € / kurz eskimovania – 4 lekcie – všetky pondelky, alebo stredy mesiaca. V prípade choroby, alebo neúčasti pri ohlásení aspoň 48 hodín pred tréningom, vám stanovíme náhradný termín tréningu.

Kedy:

Pondelky od 20:00 do 21:00 a stredy od 20:30 do 21:30 od 7. januára 2019 do 27. marca 2019

Kde:

Plaváreň FTVŠ Nábr. arm. gen. L. Svobodu 9 Bratislava. Zadný vchod od Dunaja. Pod most Lafrancony sa dá prísť autom od kiaľ je treba prejsť ešte 200m peši k bráničke do areálu FTVŠ.  Pešo sa dá prísť zo zastávky MHD popri atletického štadiónu.

Kurzy eskimovania pod vedením inštruktora na bazéne sú ideálne na učenie sa správnej techniky eskimáckeho obratu, na získanie orientácie pod vodou a zbavenie sa strachu z prevrátenia sa v kajaku. Mnoho kajakárov sa naučí eskimáka nesprávnej techniky, hrozí tak neskôr zvýšené nebezpečenstvo úrazu pri prevrátení na divokej vode. Kurzy na bazéne majú veľkú výhodu v tom, že pri použití plaveckých okuliarov dobre vidíte každú časť pohybu eskimáka.

Na jeden termín je max. 9 kajakov!!! Je preto dobré zaplatiť si vstupy dopredu. Navštíviť nás môžu aj úplní začiatočníci, ktorí sa chcú o kajakovaní dozvedieť viac.

Termíny: pondelky 20:00-21:00 a stredy 20:30-21:30

Všetky termíny sú žiaľ už obsadené. Ak sa chcete učiť eskomovať, napíšte nám a buď sa dohodneme na jar/leto, alebo vám dáme vedieť ak sa niečo uvoľní.

pondelok 18.3. 0 voľných miest  streda 20.3. 0 voľných miest
 pondelok 25.3. 0 voľných miest  streda 27.3. 0 voľných miest

Chcem sa prihlásiť!

Je nám ľúto, všetky termíny sú už obsadené. V prípade záujmu vypíšte prihlasovací formulár a my Vás zaradíme medzi čakateľov! Je možné, že sa niekto odhási napríklad pre chorobu, alebo vybavíme termíny aj v apríli, alebo na inom bazéne. V takom prípade Vás budeme kontaktovať hneď ako sa uvoľnia nejaké kapacity.

Cena: ,- €

Páči sa ti to? Povedz o tom aj ostatným