Kajakársky bazén – kurz eskimovania

Viete už základy kajaku, no neviete eskimovať? V zime na bazéne je na to ideálny čas! Bojíte sa prvý krát sadnúť do kajaku a oboznámiť sa s ním? Prípadne chcete zdokonaliť svoje zručnosti? To môžete celú zimu dva krát do týždňa v rezervovanom bazéne.

Vôbec sa nemusíte báť, pretože voda v bazéne je po pás a dohliada na vás inštruktor. Pripravte sa preto na sezónu už v zime a v lete si môžete užívať naučené zručnosti. Naučíme vás základy pádlovania a eskimovanie na rôzne spôsoby.Eskimácky obrat

Lekcie sú vhodné pre všetkých, ktorí s nami chcú absolvovať nejaký z tripov do Chorvátska, samostatne jazdiť v Karloveskej zátoke či na Dunaji, alebo ísť s nami nebodaj na divokú vodu na rakúsku Salzu či do Slovinska na Soču.

Kajakársky bazén – cena za vstup s vlastným kajakom:

18€ / jednorázový vstup.

Kurz eskimovania:

115 € / kurz eskimovania (náš TIP) – 4 lekcie – posledné dostupné termíny.
35€ / jedna lekcia – 1 inštruktor na 2 kurzistov.
45€ / individuálna lekcia – 1 inštruktor na 1 kurzistu.

V prípade choroby, alebo neúčasti pri ohlásení aspoň 24 hodín pred tréningom, vám stanovíme náhradný termín tréningu. Ak dopredu viete, že niektorý týžden nemôžete, nie je problém vymenť termín. Stačí to uviesť v prihláške do komentára.

Kedy:

Pondelky od 20:00 do 21:00 a stredy od 20:30 do 21:30 od 15. januára 2019 do 1. apríla 2019

Kde:

Plaváreň FTVŠ Nábr. arm. gen. L. Svobodu 9 Bratislava. Zadný vchod od Dunaja. Pod most Lafrancony sa dá prísť autom od kiaľ je treba prejsť ešte 200m peši k bráničke do areálu FTVŠ.  Pešo sa dá prísť zo zastávky MHD popri atletického štadiónu.

Kurzy eskimovania pod vedením inštruktora na bazéne sú ideálne na učenie sa správnej techniky eskimáckeho obratu, na získanie orientácie pod vodou a zbavenie sa strachu z prevrátenia sa v kajaku. Mnoho kajakárov sa naučí eskimáka nesprávnej techniky, hrozí tak neskôr zvýšené nebezpečenstvo úrazu pri prevrátení na divokej vode. Kurzy na bazéne majú veľkú výhodu v tom, že pri použití plaveckých okuliarov dobre vidíte každú časť pohybu eskimáka.

Na jeden termín je max. 10 kajakov!!! Je preto dobré zaplatiť si vstupy dopredu. Navštíviť nás môžu aj úplní začiatočníci, ktorí sa chcú o kajakovaní dozvedieť viac.

Termíny 2020: pondelky 20:00-21:00 a stredy 20:30-21:30

pondelky 20:00-21:00 stredy  20:30-21:30
 16. marec Bazén zatvorený  18. marec Bazén zatvorený
 23. marec OBSADENÉ  25. marec OBSADENÉ
 30. marec OBSADENÉ  1. apríl OBSADENÉ
 6. apríl  6 voľných miest  8. apríl  9 voľných miest
   15 apríl  náhradný termín –  voľný
Bazén je takmer úplne vybookovaný, ale v prihláške môžete označiť termín „STAND BY“. Hneď ako sa niekto napríklad pre chorobu odhlási, tak vás budeme obratom kontaktovať o voĽnom mieste!
Ďalej pridávame možnosť spihlásiť sa na kurz eskimovania v lete na jazere!

Chcem sa prihlásiť!

Cena: ,- €

Páči sa ti to? Povedz o tom aj ostatným