Kajakársky bazén – kurz eskimovania

Viete už základy kajaku, no neviete eskimovať? V zime na bazéne je na to ideálny čas! Bojíte sa prvý krát sadnúť do kajaku a oboznámiť sa s ním? Prípadne chcete zdokonaliť svoje zručnosti? To môžete celú zimu dva krát do týždňa v rezervovanom bazéne.

Vôbec sa nemusíte báť, pretože voda v bazéne je po pás a dohliada na vás inštruktor. Pripravte sa preto na sezónu už v zime a v lete si môžete užívať naučené zručnosti. Naučíme vás základy pádlovania a eskimovanie na rôzne spôsoby.Eskimácky obrat

Lekcie sú vhodné pre všetkých, ktorí s nami chcú absolvovať nejaký z tripov do Chorvátska, samostatne jazdiť v Karloveskej zátoke či na Dunaji, alebo ísť s nami nebodaj na divokú vodu na rakúsku Salzu či do Slovinska na Soču.

Kurz eskimovania:

170 € / kurz eskimovania (náš TIP) – 4 lekcie – 4 po sebe idúce pondelky, alebo stredy.
150€ / kurz eskimovania – junior / študent do 26r.
50€ / jedna lekcia eskimovania.

Kajakársky bazén – cena za vstup s vlastným kajakom:

25€ / jednorázový vstup.
80€ / 4 po sebe idúce vstupy (4 pondelky, alebo 4 stredy)
200€ / sezónny vstup – 12 vstupov (pondelky, alebo stredy)
Pre kluby – individuálna kalkulácia. Neváhajte nás kontaktovať!

V cene kurzu je vstup na bazén pre jednu osobu, požičanie kajaku, pádla a špricky a služby inštruktora. Jeden inštruktor sa vždy venuje 2 kurzistom (max. 3 výnimočne). Súčasťou kurzu je aj teória a príprava na suchu. Každá jedna lekcia má svoju náplň, tá sa však zakaždým individuálne upraví podľa schopnistí kurzistov.
Kurz eskimovania je určený pre začínajúcich kajakárov, ktorí už majú zvládnuté základy. Uplným začiatočníkom odporúčame začať najprv školou kajaku v Karloveskom ramene, až potom pokračovať na kurz eskimovania. Drtivá väčšina kurzistov sa na kurze zo 4 lekcií naučia eskimáka s úplnou istotou (na netečúcej vode).

Kedy:

Január – marec 2024 pondelky a stredy od 20:30.

Kde:

Plaváreň FTVŠ Nábr. arm. gen. L. Svobodu 9 Bratislava. Zadný vchod od Dunaja. Pod most Lafrancony sa dá prísť autom od kiaľ je treba prejsť ešte 200m peši k bráničke do areálu FTVŠ.  Pešo sa dá prísť zo zastávky MHD popri atletického štadiónu.

Kurzy eskimovania pod vedením inštruktora na bazéne sú ideálne na učenie sa správnej techniky eskimáckeho obratu, na získanie orientácie pod vodou a zbavenie sa strachu z prevrátenia sa v kajaku. Mnoho kajakárov sa naučí eskimáka nesprávnej techniky, hrozí tak neskôr zvýšené nebezpečenstvo úrazu pri prevrátení na divokej vode. Kurzy na bazéne majú veľkú výhodu v tom, že pri použití plaveckých okuliarov dobre vidíte každú časť pohybu eskimáka.

Termíny zima 2024: pondelky a stredy o 20:30

Termín Obsadenosť 1. lekcia 2. lekcia 3. lekcia 4. lekcia
január – 4x pondelok ukončené 8.1. 15.1. 22.1. 29.1.
január – 4x streda ukončené 10.1. 17.1. 24.1. 31.1.
február – 4x pondelok obsadené 5.2. 12.2. 19.2. 26.2.
február – 4x streda 2 voľné miesta 7.2. 14.2. 21.2. 28.2.
 marec – 4x pondelok voľné miesta 4.3. 11.3. 18.3. 25.3.
 marec – 4x streda voľné miesta 6.3. 13.3. 20.3. 27.3.

Termíny je možné nahrádzať a presúvať. Podmienkou je odhlásenie sa z pôvodného termínu v predstihu!
Podmienky odhlasovania:
– plánovaná dovolenka / služobná cesta – najlepšie pri prihlasovaní, najneskôr týžden pred vynechaným termínom.
– choroba / úraz – najlepšie bezodkladne pri zistení, najneskôr 24 hodín pred vynechaným termínom.

Chcem sa prihlásiť! 

Pripravujeme objednávkový formulár. Pre prihlásenie nám môžete napísať na info@vodackecentrum.sk alebo zavolať na: +421 915 438 156

Páči sa ti to? Povedz o tom aj ostatným