Splav Malý Dunaj

Splav Malého Dunaja je najobľúbenejší a najvyhľádavanejší splav na Slovesnku. Vďačí tomu najmä peknou prírodou a kľudným charakterom, takže je vhodný naozaj pre každého. Splavovať ho môžete ako krátky splav na 2 hodiny ukončený napríklad v Jelke pri vodnom mlyne, alebo ho môžete splaviť celý, čo je výlet asi na 5 dní. Na tejto trase dlhej 128km nájdete 4 vodné mlyny, 6 kempov, krásnu prírodu a nespočetne veľa “divokých táborísk”.

Vydajte sa s partiou na splav ktorého tempo si určujete sami. Zabezpečíme vám vodácku výstroj, poradíme trasu a zabezpečíme dopravu.

1-dňový splav
Jednodňový splav Malého Dunaja organizujeme pravidelne každú sobotu a každu nedelu, keď je vhodné počasie a keď sa prihlási min. 6 účastníkov. Ráno vydávame lode od 10:00 vo Vrakuni. Dáme lode podľa objednávky, dôkladnú inštruktáž pádlovania, výklad trasy a krásnu prírodu si už nerušene užívate sami. Na trase nie je žiaden náročný úsek a hravo ho zvládnu aj úplní začiatočníci. Kto chce máť úplné istotu, máme pre neho možnosť zviazať kanoe do neprevrátiteľného katamaránu, alebo 9 miestny nafukovací raft. Na trase je množstvo zaujímavostí, jedna prenáška, má 18 km a hravo ju zvládnete za 5 hodín pokľudného pádlovania.

2-dňový splav
Zoberte rodiny a priateľov na víkendový splav na dva dni! Vyrazíte rovnako z Vrakune, večer zatáboríte na táborisku na rozľahlej lúke pri obci Vlky a drubý deň pokračujete do Jejky. V piatok poobede Vás vyzdvihneme v Jelke pri vodnom kolovom mlyne a dopravíme naspäť do Vrakune. Trasa na každý deň je dlhá okolo 20km a je na približne 5 hodín pohodového pádlovania.

Splav s deťmi:
Voda a deti to jednoducho ide dokopy! Naváhajte na splav zobrať svoje ratolesti! Naše stabilné plastové kánoe sú určené pre 2-3 osoby, čo v praxi znamená, že sa do nich zmestia 2 dospelí a (maximálne) 2 deti do 10 rokov.

Ceny splavov:
Cena je za požičanie lode, kompletnej výstroje vrátane vodotesných sudov, dôkladnej inštruktáže a dopravy lodí. Jednoducho sa postaráme úplne o všetko, vy už iba splavujete. Ceny sú podľa typu lode:

 • Canoe – Najoblúbenejšia a najvhodnejšia loď na Malý Dunaj používame plastové nepotopiteľné stabilné kanoe Samba a ľahké laminátové kanoe. Kanoe určená pre 2 dospelých pádlerov. V lodi je prídavná sedačka pre deti (maximálne 2 deti) a miesto na batožinu. Loď nie je určená pre 3 dospelých. Všetky sa dajú spojiť do neprevrátiteľného katamaránu, čím sa stáva plavba úplne bezstarostná.
  Cena canoe s komplet výbavou a dopravou :
  40€/deň
  70€/ 2 dni

 • Raft – nafukovacie plavidlo pre 5 až 7 ľudí. Je pomalší ako kanoe, ale priestrannejší. Osvedčil sa najmä na pomalé kľudné plavby s deťmi, kedy máme všetkých pokope a tak isto pre partie, ktoré sa chú nechať iba unášať a sem- tam potiahnúť .
  Cena raftu s komplet výbavou a dopravou :
  7 miestny:   100€/1 deň          180€/2 dni
  5 miestny:    85€/1 deň          140€/2 dni
 • Jednomiestny kajak –  Kajak je naozaj športové plavidlo s ktorým sa dobre hltajú km, ale je aj dostatočne stabilné a má priestranné vodotesné komory. Výborný je pre individualistov, športovcov a tiež na doplnenie pre partiu ak vás je nepárny počet
  Cena jednomiestneho kajaku s komplet výbavou a dopravou :
  30€/deň
  50€/ 2 dni

Doprava účastníkov:
Dopravu osôb z konca splavu naspäť na štart je v cene. 
V rámci dopravy lodí vieme dopraviť ľudí z Bratislavy a doviezť naspäť.

Termíny splavov 2024:
Na dotaz pre min. 6 účastníkov.

Prečo ísť na splav Malého Dunaja s nami:
– bezpečnosť – každý dostane certifikovanú plávaciu vestu, kanoe vieme zviazať do neprevrátiteľného katamaránu, máme dostatok viest aj pre tých najmenších.
– individuálny prístup –  pomôžeme vám naplánovať trasu, poradíme dobré, nie veľmi známe miesta. Vždy sa snažíme maximálne sa časovo prispôsobiť požiadavkám zákazníka. Individuálne splavy robíme pri objednávke min. 6 lodí.
– možnosť splavovať na morskom kajaku – nazaj TOP, odporúčame aspoň raz vyskúšať.
– zabezpečujeme aj kompletnú dopravu.

Nie je to to pravé čo ste hľadali? Tak skúste náš TOP Večerný splav Dunaja z Hainburgu do Bratislavy! Je to vhodný splav aj pre úplných začiatočníkov, prúd Dunaja nás unesie aj sám a počas splavu sa môžeme kedykoľvek schladiť v rieke.

Chcem isť na splav Malého Dunaja!

Malý Dunaj

Objednávka splavu Malého Dunaja

"*" označuje povinné polia

Meno*
Vyhlásenie: Informácie z tohto formulára nie sú poskytované žiadnej tretej strane*
Celková orientačná cena

Páči sa ti to? Povedz o tom aj ostatným