Morava splav

Splav Moravy je nenáročný a je možné ho absolvovať buď s inštruktorom, alebo aj bez neho. Splavy trvajú deň, alebo viac dní a sú vhodné aj pre ľudí bez vodáckych skúseností. Moravu môžu splavovať aj rodiny s deťmi. Okrem jednoduchého splavu ponúkame pre obojživelníkov dvojkombináciu bicykle – kanojky. Spočíva v tom, že účastníci sa môžu odviezť bicyklami do Vysokej pri Morave. Odtiaľ splavia Moravu pod Devín, kde ich budú čakať bicykle, ktoré tam dovezieme. Splav zvykneme organizovať na trase Vysoká pri Morave – Devín.

 

Ceny prenájmu lode vrátane dopravy:
Kanoe 2 miestna (2 dosp. + 1 dieťa) – 35€
Raft 7 miestny – 90€
Jednomiestny kajak – 30€
Dvojmiestny kajak – 50€

Ceny sú v rátane dopravy lodí na začiatok splavu vo Vysokej pri Morave a vyzdvihnutia lodí pri Devíne. V cene je kompletný výstroj – pádla, certifikované plávacie vesty, detské plávacie vesty, vodotesný sudy na veci. a v prípade záujmu tyčí na zviazanie kánoí do katamaránov.

V cene nie je doprava účastníkov. Dopravu robíme formou vývozu pred splavom z lodenice v Karlovej Vsy do Vysokej pri Morave na začiatok splavu. Vývoz po splave z logistických dôvodov nerobíme.
Cena dopravy účastníkov: 5€/osoba

Termíny:
– vypísané termíny: utorok 5.7.2022
– individuálne termíny – po vzájomnej dohode 
Minimálna objednávka 4 lode, alebo objednávka v rámci vypísaného termíny na facebook stránke Vodácke Centrum.

Výdaj lodí: 10:00 Vysoká pri Morave
Prebratie lodí: 16:00 – 17:00 Devín

TIP – ak sa dopravíte na začiatok splavu na bicykli, bicykel Vám zvezieme mikrobusom, postrážime a vrátime vám ho na konci splavu v Devíne. Zvezenie bicykla je potrebné nahlásiť vopred. Táto zlužba je bezplatná, ale za zvezenie a postráženie elektrobicykla, alebo drahého carbonového bicykla je príplatok 10€.
TIP 2 – ak si trúfate, môžete si na Devine zviazať kanoe do katamaránu a splaviť sa po Dunaji 9 km až do lodenice. Pri vhodnom vodnom stave sa dá ísť Karloveským ramenom. 

OBJEDNÁVKY –  napíšte prosím email – info@vodackecentrum.sk

Páči sa ti to? Povedz o tom aj ostatným