Škola kajaku

Nechcete vo vode len plávať, ale naučiť sa aj niečo nové? Máme tu pre úplných začiatočníkov školu kajakovania v jarných až jesenných mesiacoch. Ešte ste nemuseli sedieť v žiadnom plavidle a my Vás to naučíme! Zúčastnite sa len jednej alebo pravidelných lekcií každý utorok o 17:00. Kurz je vhodný pre amatérov, začiatočníkov, aj pokročilých. Max. počet na jedného inštruktora je 5 kurzistov, je preto potrebné sa ohlásiť predom.

Naučíme Vás ovládať, správne nastupovať na kajak, sedenie, ovládanie pádlom, čítať vodu a nebáť sa vody, jazdu po prúde, proti prúdu a traverz cez prúd. V priebehu 10 lekcií zvládneme naučiť aj eskimácky obrat, ale je možné sa hlásiť aj na individuálne kurzy.

Aspoň jednu skupinovú lekciu s morským kajakom odporúčame všetkým, ktorí sa chcú s nami zúčastniť na zájazde do Chorvátska po mori.

Druhy ponúkaných lekcií

Skupinová lekcia

Kurzistov si rozdelíme do skupín na základe skúsenosti tak, že na jedného inštruktora pripadnú max. 5 kurzisti. Skupinové lekcie sú vhodné pre úplných začiatočníkov a mierne pokročilých.
Cena 1 lekcia: 20,- €/osoba

Cena 5 lekcií: 85,-€/osoba

Cena 10 lekcií: 150,-€/osoba

Lekcia trvá: 1,5 – 2 hodny.

V prípade záujmu si vieme dohodnúť kurzy školy kajaku aj na iný deň, prípadne aj ráno pred prácou.

Individuálna lekcia

Ak vám nevyhovujú skupinové termín a máte záujem o individuálne kurzy, neváhajte nás kontaktovať. Individuálne lekcie sú vhodné pre úplných začiatočníkov, mierne pokročilých, ale aj pre skúsenejších pádlerov. 1 lekcia zvykne trvať cca 2 hodiny.

Cena pre 1 osobu – 35,- €/lekcia
Cena pre 2 osoby – 55,- €/lekcia
Cena pre 3 a viac osôb – 25€/osoba/lekcia

Super intenzívny celodenný kurz

Keď to myslíš s učením kajaku naozaj vážne, poď do super intenzívneho kurzu. Podľa tvojich požiadaviek urobíme program na mieru na celý deň. Vyskúšaš si viac typov kajakov a budeš prekvapený, koľko nových vecí zvládneš za jeden deň.

Cena pre 1 osobu – 150€
Cena pre 2 osoby – 220€
Cena pre 3 osoby – 280€
Cena pre väčšie skupiny – dohodou

Viete že, robíme kurzy aj v zimných mesiacoch?
Kurzy každoročne robíme v bazéne raz do týždňa vo večerných hodinách. Naučíte sa základy kajakovania a eskimovať. Pokročilí si môžu natrénovať rôzne ródeové fintičky. Pozrite sa na na našu ponuku.

Presvedčili ste ma, chcem sa učiť!

skola_kajaku_1

3 thoughts on “Škola kajaku

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.