Škola kajaku

Nechcete vo vode len plávať, ale naučiť sa aj niečo nové? Máme tu pre úplných začiatočníkov školu kajakovania v jarných až jesenných mesiacoch. Ešte ste nemuseli sedieť v žiadnom plavidle a my Vás to naučíme! Zúčastnite sa len jednej alebo pravidelných lekcií každý utorok so začiatkom o 16:00 a so začiatkom o 18:00. Kurz je vhodný pre amatérov, začiatočníkov, aj pokročilých. Max. počet na jedného inštruktora je 5 kurzistov, je preto potrebné sa ohlásiť predom.

Naučíme Vás ovládať, správne nastupovať na kajak, sedenie, ovládanie pádlom, čítať vodu a nebáť sa vody, jazdu po prúde, proti prúdu a traverz cez prúd. V priebehu 4 lekcií zvládneme naučiť základy potrebné na samostatné kajakovanie na riekach typu Dunaj.

Aspoň jednu skupinovú lekciu s morským kajakom odporúčame všetkým, ktorí sa chcú s nami zúčastniť na zájazde do Chorvátska po mori.

Druhy ponúkaných lekcií

Skupinová lekcia

Najlepší, najednoduchší a najbezpečnejší spôsob ako začať s kajakom! Každý utorok, koná sa aj v prípade nahlásenia iba jediného účastníka. Kurzistov si rozdelíme do malých skupín podľa skúseností, preto pri prihlasovaní nezabudnite napísať aké máte skúsenosti.

Cena 1 lekcie: 35€
Cena za 4 lekcie: 120€

 Obsadenosť:  16:30 18:30
 utorok 6.4.  volné   volné 
 utorok 13.4.  volné   volné 
 utorok 20.4.  volné   volné 
 utorok 27.4.  volné   volné 
 utorok 4.5.  volné   volné 
 utorok 11.5.  volné   volné 
 utorok 18.5.  volné   volné 
 utorok 25.5.  volné   volné 

Individuálna lekcia

Ak vám nevyhovujú skupinové termín a máte záujem o individuálne kurzy, neváhajte nás kontaktovať. Individuálne lekcie sú vhodné pre úplných začiatočníkov, mierne pokročilých, ale aj pre skúsenejších pádlerov. 1 lekcia zvykne trvať 50 minút na vode + úvod a príprava.

Cena pre 1 osobu: 40,- €/lekcia
Cena pre 2 a viac osôb: 35€/osoba/lekcia

Individuálna lekcia s Tomom

Naučte sa pádlovať rýchlo a efektívne s ACA Trip Leadrom Level 3 a IRF Trip Leader Level 4. 1 lekcia zvykne trvať 60 minút na vode + úvod a príprava.

Výber z lekcií:
– základy kajaku
– pádlovanie v prúde, čítanie vody, využívanie vody vo svoj prospech
– zácharana na stojatej a tečúcej vode
– výučba eskimáckeho obratu

Cena pre 1 osobu: 60,- €/lekcia
Cena pre 2 a viac osôb: 40€/osoba/lekcia

Super intenzívny celodenný kurz

Keď to myslíš s učením kajaku naozaj vážne, poď do super intenzívneho kurzu. Podľa tvojich požiadaviek urobíme program na mieru na celý deň. Vyskúšaš si viac typov kajakov a budeš prekvapený, koľko nových vecí zvládneš za jeden deň.

Cena pre 1 osobu: 150€
Cena pre 2 osoby: 250€
Cena pre 3 osoby: 300€
Cena pre skupiny: dohodou

Viete že, robíme kurzy aj v zimných mesiacoch?
Kurzy každoročne robíme v bazéne raz do týždňa vo večerných hodinách. Naučíte sa základy kajakovania a eskimovať. Pokročilí si môžu natrénovať rôzne ródeové fintičky. Pozrite sa na na našu ponuku.

Presvedčili ste ma, chcem sa učiť!

Ešte potrebujeme pár informácii

skola_kajaku_1

Páči sa ti to? Povedz o tom aj ostatným