Škola kajaku

Nechcete vo vode len plávať, ale naučiť sa aj niečo nové? Máme tu pre úplných začiatočníkov školu kajakovania v jarných až jesenných mesiacoch. Ešte ste nemuseli sedieť v žiadnom plavidle a my Vás to naučíme! Zúčastnite sa len jednej alebo pravidelných lekcií každý utorok so začiatkom o 16:00 a so začiatkom o 18:00. Kurz je vhodný pre amatérov, začiatočníkov, aj pokročilých. Max. počet na jedného inštruktora je 5 kurzistov, je preto potrebné sa ohlásiť predom.

Naučíme Vás ovládať, správne nastupovať na kajak, sedenie, ovládanie pádlom, čítať vodu a nebáť sa vody, jazdu po prúde, proti prúdu a traverz cez prúd. V priebehu 4 lekcií zvládneme naučiť základy potrebné na samostatné kajakovanie na riekach typu Dunaj.

Aspoň jednu skupinovú lekciu s morským kajakom odporúčame všetkým, ktorí sa chcú s nami zúčastniť na zájazde do Chorvátska po mori.

 

Druhy ponúkaných lekcií

Skupinová lekcia

Najlepší, najednoduchší a najbezpečnejší spôsob ako začať s kajakom! Každý utorok, koná sa aj v prípade nahlásenia iba jediného účastníka. Kurzistov si rozdelíme do malých skupín podľa skúseností, preto pri prihlasovaní nezabudnite napísať aké máte skúsenosti.
Cena za 4 lekcie: 120€  – kurz začína vždy prvý utorok/štvrtok v mesiaci a pokračovať spolu so skupinou každý ďalší utorok/alebo štvrtok. V prípade potreby nie je problém lekciu preložiť – v predstihu. Nahrádzanie – buď sa dá prehodiť lekciu z utorka na štvrtok – bezplatne, alebo sa dá nahradiť lekciu individuálnou lekciou za príplatok 10€.
Cena za 4 lekcie študentov do 26 rokov: 100€ (uvisť do komentára, zľava Vám bude zarátaná dodatočne)

Výber z kurzov:
Škola kajaku 1  – určené pre začiatočníkov – základy ovládania kajaku na rovnej a mierne tečúcej vode. Utorky a štvrtky o 16:30 
Škola kajaku 2 – určené pre mierne pokročilých a pre absolventov ŠK1 – ovládanie kajaku v práde a na Dunaji, záchrana a samozáchrana na stojatej a mierne tečúcej vode. Utorky o 16:30
Škola kajaku 3  – určené re pokročilých a pre absolventov ŠK2 – kurz prebieha na kajakoch na divokú vodu a na packraftoch – ovládanie kajaku a packraftu v prúde, techniky záchrany na divokej vode. Štvrtky o 16:30

Kurzy na OKTÓBER  Začiatok  Kurz  Obsadenosť: 1 lekcia posledná lekcia
 utorky   16:30

 ŠK 1 – začiatočníci

 voľné 

 5.10.

 26.10.
 utorky  16:30  ŠK 2 – mierne pokročilí  voľné   5.10.  26.10.
 štvrtky  16:30  ŠK 1 – začiatočníci  voľné   7.10.  28.10.
 štvrtky  16:30  ŠK 3 – divoká voda  voľné   7.10.  28.10.
           
           
           
           
           

Individuálna lekcia

Ak vám nevyhovujú skupinové termín a máte záujem o individuálne kurzy, neváhajte nás kontaktovať. Individuálne lekcie sú vhodné pre úplných začiatočníkov, mierne pokročilých, ale aj pre skúsenejších pádlerov. 1 lekcia zvykne trvať 60 minút na vode + úvod a príprava.

Cena 1 lekcia: 50,- €/1 osoba.    35€/osoba (viac osôb)
Cena 4 lekcie : 160€/1 osoba.     130€/osoba (viac osôb)

Super intenzívny celodenný kurz

Keď to myslíš s učením kajaku naozaj vážne, poď do super intenzívneho kurzu. Podľa tvojich požiadaviek urobíme program na mieru na celý deň. Vyskúšaš si viac typov kajakov a budeš prekvapený, koľko nových vecí zvládneš za jeden deň.

Cena pre 1-2 osoby: 240€
Cena pre 3 a viac osôb: 120€/osoba

Viete že, robíme kurzy aj v zimných mesiacoch?
Kurzy každoročne robíme v bazéne raz do týždňa vo večerných hodinách. Naučíte sa základy kajakovania a eskimovať. Pokročilí si môžu natrénovať rôzne ródeové fintičky. Pozrite sa na na našu ponuku.

Presvedčili ste ma, chcem sa učiť!

Ešte potrebujeme pár informácii

Cena: ,- €

skola_kajaku_1

Páči sa ti to? Povedz o tom aj ostatným