Škola kajaku

Nechcete vo vode len plávať, ale naučiť sa aj niečo nové? Máme tu pre úplných začiatočníkov školu kajakovania v jarných až jesenných mesiacoch. Ešte ste nemuseli sedieť v žiadnom plavidle a my Vás to naučíme! Kurz je vhodný pre amatérov, začiatočníkov, aj pokročilých. Max. počet na jedného inštruktora je 5 kurzistov, je preto potrebné sa prihlásiť predom.

Naučíme Vás ovládať, správne nastupovať na kajak, sedenie, ovládanie pádlom, čítať vodu a nebáť sa vody, jazdu po prúde, proti prúdu a traverz cez prúd. V priebehu 4 lekcií zvládneme naučiť základy potrebné na samostatné kajakovanie na riekach typu Dunaj.

Aspoň jednu skupinovú lekciu s morským kajakom odporúčame všetkým, ktorí sa chcú s nami zúčastniť na zájazde do Chorvátska po mori.

 

Druhy ponúkaných lekcií

Škola kajaku – skupinové lekcie

Najlepší, najednoduchší a najbezpečnejší spôsob ako začať s kajakom! Každý utorok a štvrtok, koná sa aj v prípade nahlásenia iba jediného účastníka. Kurzistov si rozdelíme do malých skupín podľa skúseností, preto pri prihlasovaní nezabudnite napísať aké máte skúsenosti.
Cena za 4 lekcie: 120€  – kurz začína vždy prvý utorok/štvrtok v mesiaci a pokračovať spolu so skupinou každý ďalší utorok/alebo štvrtok. V prípade potreby nie je problém lekciu preložiť – v predstihu. 
Cena za 4 lekcie študentov do 26 rokov: 100€ (uvisť do komentára, zľava Vám bude zarátaná dodatočne)

Výber z kurzov:
Škola kajaku 1  – určené pre začiatočníkov – základy ovládania kajaku na rovnej a mierne tečúcej vode. 
Škola kajaku 2 – určené pre mierne pokročilých a pre absolventov ŠK1 – ovládanie kajaku v práde a na Dunaji, záchrana a samozáchrana na stojatej a mierne tečúcej vode. 

Termíny:
Škola kajaku na Karloveskom ramene je organizovaná v mesiacoch: apríl – október.

jún 2024
 utorky – 4x po sebe  17:00  ŠK 1 – začiatočníci  voľné miesta  utorok 4.6.  25.6.
utorky – 4x po sebe  17:00  ŠK 2 – mierne pokročilí  voľné miesta  utorok 4.6.  25.6.
štvrtky – 4x po sebe  17:00  ŠK 1 – začiatočníci  voľné miesta  štvrtok 6.6.  27.6.

 

Náhradné lekcie – ak vynecháte lekciu a akéhokoľvek dôvodu, môžete si ju nahradiť formou individuálnej lekcie. Nahrádzanie je potrebné nahlásiť vopred – aspoň deň pred vynechaním lekcie. Za náhradnú lekciu sa pripláca 10€/lekciu. Lekciu si tiež môžete nahradiť prehodením z utorka na štvrtok, alebo naopak bez poplatku.

Individuálna škola kajaku

Ak vám nevyhovujú skupinové termín a máte záujem o individuálne kurzy, neváhajte nás kontaktovať. Individuálne lekcie sú vhodné pre úplných začiatočníkov, mierne pokročilých, ale aj pre skúsenejších pádlerov. 1 lekcia zvykne trvať 60 minút na vode + úvod a príprava.

Cena 1 lekcia: 50,- €/1 osoba.    40€/osoba (viac osôb)
Cena 4 lekcie : 180€/1 osoba.     140€/osoba (viac osôb)

Super intenzívny celodenný kurz

Keď to myslíš s učením kajaku naozaj vážne, poď do super intenzívneho kurzu. Podľa tvojich požiadaviek urobíme program na mieru na celý deň. Vyskúšaš si viac typov kajakov a budeš prekvapený, koľko nových vecí zvládneš za jeden deň.

Cena pre 1-2 osoby: 240€
Cena pre 3 a viac osôb: 120€/osoba

Viete že, robíme kurzy aj v zimných mesiacoch?
Kurzy každoročne robíme v bazéne raz do týždňa vo večerných hodinách. Naučíte sa základy kajakovania a eskimovať. Pokročilí si môžu natrénovať rôzne ródeové fintičky. Pozrite sa na na našu ponuku.

Presvedčili ste ma, chcem sa učiť!

Škola kajaku

Objednávka kurz - Škola kajaku

"*" označuje povinné polia

Meno*
Nebojte sa, z kurzu vás kvôli tomu nevylúčime, isté okolnosti ale potrebujeme vedieť z bezpečnostných dôvodov.
Vyhlásenie: Informácie z tohto formulára nie sú poskytované žiadnej tretej strane*
Celková orientačná cena

Páči sa ti to? Povedz o tom aj ostatným