Strávte sobotu na vode úplne zadarmo!

Zapíšte si do kalendára 23.04.2016! V tento deň dôjdite do karloveskej zátoky a naučte sa niečo o kajakovaní či raftovaní. V prípade Vášho odhodlania si naučenú teóriu môžete odskúšať aj naostro pod dohľadom skúsených inštruktorov. Sme na Vás pripravení!

Všetko je v tento deň ZADARMO!
Totiž po celý čas budeme v Karloveskej zátoke požičiavať na testovanie rôzne modely morských kajakov. Na výber  budú k dispozícii nasledujúce modely Vajda X1 a X2 (plastové morské kajaky vyrábané novou technológiou Styrolight – kajak tak váži len 18kg), Prijon Marlin, Baracuda, Motion a K2 Excursion, Necky Elaho a K2 Looksha, Dagger Exodus, Delsyk Nifty 430 a Nifty 385.

Škola kajaku
Súčasťou tohto programu začiatočníkom vysvetlíme aj základné zábery, ktoré si budú môcť vyskúšať aj naostro priamo v karloveskej zátoke. Uvidíte aké to je jednoduché. Prípadne sa potom môžete dohodnúť na ďalšej inštruktáži. Prípadne nejaké informácie nájdete aj u nás na stránke.

Nie je kajak pre Vás, a radi by ste niečo stabilnejšie ako napr. Raft?
Slovak Junior Rafters Vás prevezie na rafte. Môžete sa o tomto športe dozvedieť viac, prípadne dohodnúť sa na prvých tréningoch a pridať sa k nám. Robíme nový nábor, hlavne pre chalanov a baby – od 10 do 18 rokov.

Ešte niečo
Počas vodáckeho dňa si samozrejme budete mať možnosť požičať si akúkoľvek loď (kánojka, kajak) na zátoku ZADARMO. Radi Vám dáme aj úvodnú inštruktáž, ako loď ovládať 🙂

Devín

A niečo extra exkluzívne navyše!
V tento deň budeme prevádzkovať pravidelnú linku Devín – Karloveská zátoka pravidelne každé dve hodiny od 10:00 do 16:00 len za 5€/os. Môžete ihneď zúročiť čo ste sa naučili. V cene máte všetko! Vyvezenie mikrobusmi na Devín, kde sa pridajú skúsení inštruktori zo Slovak Junior Rafters, vybavíme Vás plávacou vestou, prilbou a pádlom a môžete sa spustiť po hlavnom toku Dunaja naspäť do zátoky.
Pravidelné odchody na splav z Karloveskej zátoky sú: 10:00, 12:00, 14:00 a 16:00
Maximálne učastnikov na jeden čas: 20 osôb
Rezervácia a platba: Stačí nás kontaktovať a do poznámky napísať o aký čas máte záujem. Platbu stačí uskutočniť na mieste.

Podporte nás v tejto akcii a rozšírte povedomie o vodáctve v Bratislave. Zdieľajte tento článok na facebooku, alebo medzi svojimi známymi.

Páči sa ti to? Povedz o tom aj ostatným