Kolobežky

 

Máš rád prírodu a zábavu s kamarátmi alebo deťmi? Vyskúšajte našu požičovňu kolobežiek. Požičajte si kolobežku pre skvelý zážitok, na bežné cestovanie, na dovolenku, pre cesty za poznaním mesta, na šport alebo len tak. V našej požičovni sme pre Vás pripravili k vyskúšaniu kolobežky českého výrobcu Kostka.Ak chcete ešte lepší zážitok z kolobežkovania, ponúkamé Vám náš jedinečný produkt na Slovensku a to kolobežkosplav. Ako názov hovorí, jedná sa o spojenie kolobežky a splavu. Na kolobežke vyrazíme z Karloveskej zátoky do Hainburgu (cca 15km), kde Vás po ceste náš inštruktor naučí ako správne kolobežkovať. Ono sa to nezdá, ale aj tu je dobré ovládať techniku.

Po dorazení do Hainburgu, odovzdáte kolobežky na príves a prestúpite do pripravených katamaranov a užijete si Večerný splav Dunaja Nemusíte sa obávať, že je to veľká rieka. Katamarany sa vyznačujú veľkou stabilitou a sú neprevrátiteľné. Splavili sme úplnych amatérov od 1 roku do 80 rokov a dokonca aj neplavcov. Celkovo po približne 3 až 4 hodinách skončíme znova v Karloveskej zátoke odkiaľ sa aj štartuje.

Cenník požičovného
2 hodiny 4 hodiny 1 deň 2 dni Kolobežkosplav
8 €  10 €  12 €  20 €  25 €

– Možnosť predchodzej rezervácie a to osobne, telefonicky 0915 438 156 alebo emailom na info@vodackecentrum.sk. Súčastne uveďte koľko kolobežiek si chcete požičiať, do kedy a na koľko dní.
– Dovoľujeme si Vás upozorniť, že jazda na zapožičanej kolobežke je na vlastné nebezpečia a nenesieme žiadnu zodpovednosť za prípadné škody, ktoré spôsobíte.

 

DOPRAVA KOLOBEŽIEK

V prípade potreby Vám vieme zabezpečiť dopravu kolobežiek a po skončení akcie si ich aj vyzdvihneme na konci vašej trasy. Cenovú ponuku dopravy Vám zašleme na vyžiadanie.

Páči sa ti to? Povedz o tom aj ostatným