NP Kornati – morské kajaky

Hovorí ti niečo národný park Kornati? Nie? Jedná sa o skupinu 147 ostrovov a útesov rôznej veľkosti. Toto súostrovie dostalo názov podľa najväčšieho ostrova Kornat s rozlohou 32.6km². A práve pomedzi tieto ostrovy si zapádlujeme.

Využime voľný deň v pondelok a pôjdeme oboplávať niekoľko ostrovov v NP Kornati a prezrieme si kolmé útesy Prírodného parku Telaščica.

Trvanie zájazdu Cena Náročnosť Doprava Výstroj
4 ½ dni cca 290,- € review-four-stars zabezpečená zabezpečená

Na detailoch zájazdu sa ešte pracuje. Presná cena bude doplnená na základe ceny tranferu morákom z pevniny na ostrovy.

Najbližší termín: 27.4. – 1.5.2018

 

 

Minimálny počet účastníkov je 4. Maximálny počet účastníkov je 8.

Vďaka objemným komorám v morských kajakoch si všetky zásoby zbalíme na 2 noci do kajakov a 3 dni si budeme užívať iba krásnu prírodu, more a snáď aj delfínov, ako býva v týchto vodách zvykom.

Akcia je vhodná pre rekreantov, ktorý už majú aspoň nejaké skúsenosti s kajakom. Ak ich nemáte, vôbec nevadí, no odporúčame si dohodnúť aspoň jednu intenzívnu lekciu na Dunaji. Denne napádlujeme cca 20-30 km. Rozdelíme si to však na viac etáp, ktoré si spestríme prestávkami na pekných miestach. Večer isto budete na seba hrdí, ako hravo ste to zvládli.

Pre páry je možnosť trip absolvovať na morskom dvojkajaku a tak sa vzájomne podeliť o zážitky ako aj o silu pri pádlovaní.

Max. počet a individuálny zájazd
Maximálny počet účastníkov je 8. Tento počet nebude zväčšovaný! V prípade záujmu vieme zorganizovať druhý termín s obdobným programom. Pre skupiny radi upravíme program na mieru. Nebojte sa nás kontaktovať.

Doprava:
Odchod z Bratislavy: približne o 16:00  z Karloveskej zátoky
Príchod do cieľa v Chorvátsku (Biograd na Moru): v nočných hodinách
Príchod do Bratislavy: v nedelu  v nočných hodinách

Telaščica

Ubytovanie:
Kde?: na pláži vo vlastných stanoch
Čo potrebujem k prespaniu?: vlastný stan, spacák
Vieme zabezpečiť: dvojmiestny stan na celý výlet za príplatok 10€

Stany na pláži
Doplňujúce informácie:
Celé 4 dni budeme mimo civilizácie a akejkoľvek možnosti si niečo dokúpiť. Preto je potrebné si stravu a pitnú vodu zabezpečiť na celé 4 dni. Okrem toho je potrebné si zobrať so sebou i vlastný ešus a príbor. Plynový varič a ďalšie veci na varenie zabezpečujeme v našej réžií. Berte to tak, ako by ste išli na opustené miesto do lesa na stanovačku na predĺžený weekend. Ak si niečo náhodou zabudnete, máte možnosť si obživu a tekutiny dokúpiť ešte na štarte (Biograd na Moru).

Kornati
Čo je všetko v cene ?
– Kompletná výstroj na more (kajak, pádlo, vesta,…)
– Inštruktor expert (IRF Trip Leader 4 level)
– Doprava z Bratislavy a späť

A čo si musím ešte zabezpečiť?
– Poistenie

Chcem sa prihlásiť!

Páči sa ti to? Povedz o tom aj ostatným