Splav priamo pre teba

Stále váhaš na ktorý splav sa vybrať? Stále váhaš či ísť na Dunaj, alebo Malý Dunaj alebo skúsiť rakúske rieky? Nemusíš váhať, uvedieme ti pár príkladov, kedy sme robili ponuky presne na mieru pre partie ľudí, firmy alebo školy. Pre každého vieme pripraviť zážitok šitý priamo na telo.

Špeciálne ponuky pre školy
Áno, aj pre školy robíme. Učiteľský zbor sa nemusí strachovať, my sa postaráme o bezpečnosť všetkých detí. Môžu byť vo vekovej kategórii od prvého ročníka základnej školy až po záverečný ročník strednej školy. Samozrejme môžu byť aj vysokoškoláci, ale tí si to už väčšinou organizujú sami. Každoročne organizujeme splavy po Morave či Dunaji koncom roka, kedy sa už poriadne neučí, známky sú uzavreté a počasie vonku je už aj na kúpanie. Nebojte sa nám ozvať a postavíme vám dokonca aj cenu priamo na mieru. Chceme školy podporovať, tak aj cena tomu bude zodpovedať. Pozrite sa na fotky z minulých splavov, že deti si to vedia užiť a všetky sme úspešne doviedli do cieľa 🙂 !
Teambuildingy
Firemná akcia môže vyzerať úplne inak, ako robia zážitkové firmy teambuildingy. Poďte s nami splaviť Dunaj z rakúskeho Orthu a po ceste sa môžme zastaviť na nádherných kamenistých plážach kde sa da okúpať ale aj niečo si upiecť. Prípadne môžme vyraziť priamo z Karloveskej lodenice a splaviť Dunaj priamo cez Bratislavu až do Čuňova. Je to len na vás. Nechcete sa na nás viazať? Zapožičiame a dovezieme vám kompletnú výstroj kam si poviete. Napr. na malý Dunaj, Váh či kdekoľvek na Slovensku, v Rakúsku alebo Maďarsku.


Akcie pre partie ľudí
Je vás minimálne 5 a viac ľudí a radi by ste zažili netradičnú dovolenku? Máme zopár osvedčených tipov, ktoré nie sú štandardne v ponuke ako rafting na balkánskych riekach (prečítajte si vynikajúcu reportáž, alebo ešte aj po ceste sme testovali GPS)  alebo spoznávanie ostrovov či pobrežia Chorvátska z mora. Vieme sa prispôsobiť vášmu termínu a zabezpečiť od odvozu cez kompletnú výstroj až po ubytovanie. Ak si neviete sami vymyslieť stačí nám povedať váš rozpočet, časové rozpätie a predložíme vám ponuku.

Tak na čo ešte čakáte? Napíšte nám.

Páči sa ti to? Povedz o tom aj ostatným